Menu:

Škoda Fabia 2

Trendem poslední doby je péče o své tělo tak, aby bylo v neustálé fyzické i duševní čistotě. Pokud tento trend stáhneme i na své osobní věci, zjistíme, že spousta lidí si udržuje svůj automobil v téměř dokonalé čistotě. Díky spoustě usnadňujících pomůcek může být tato činnost dokonce pro některé zábavná. Díky koberečkům v autě se nemusíme starat o přílišnou čistotu obuvi a velmi snadno udržíme podlahu vozu čistou. Stejně tak udržíme v čistotě i interiér vozu a jeho plastové součásti díky nejrůznějším čistícím a voskovacím prostředkům. Co se týče sedadel vozu, zde už může být údržba komplikovanější. Zejména potom, co sedačka začíná být opotřebená a na některých místech výrazně špinavá. S touto situací nám velmi často mohou pomoci například autopotahy Škoda, které díky snadné demontáži a opětovné montáži vyčistíme za zlomek času, který bychom potřebovali na vyčištění sedaček.


Když se budeme zabývat nejen konkrétní značkou, ale přímo typem vozu, zjistíme, že výrobci autopotahů nám jsou schopni nabídnout z opravdu široké škály nejen barev, ale i materiálů. Můžeme si tedy vybrat potahy jemné, hrubé, červené nebo kárované, zkrátka takové, jaké se nejvíce líbí nám a naší individualitě. Jediným podstatným zůstává jen to, že nejspíše pro Škodu Fabii bychom měli zvolit autopotahy Fabia, které budou opravdu sedět přesně na naše sedačky. I když ani zde se představivosti meze nekladou a pokud chcete mít potahy z jiného vozu, je to pouze vaše rozhodnutí. Byla by ale škoda nevyužít nabídky firem, které vyrábějí potahy na míru. Jejich přesné umístění je třeba nastaveno i tím, že jejich vystýlka je potažena molitanem v místě, kde se potah dotýká sedadla a tím pádem je tak zabráněno jeho posunutí.


Když už je řeč o potazích na míru, tak je třeba zmínit, že se dají aplikovat i na sedadla vybavená bočními airbagy. Tyto autopotahy na míru nemají po straně žádný suchý zip, ani jiné mechanismy. Jsou prostě ušity speciálními švy, které v případě potřeby nijak neovlivní funkci airbagu. Není tedy na místě dělat si starosti s tím, že při použití potahů je jakkoliv více ohrožen váš život. Tyto potahy jsou navíc testovány na spoustě přístrojích. Ty procházejí opravdu složitými certifikačními procedurami, které jsou pro automobilový průmysl zcela nezbytné. Navíc tím, že si necháte vytvořit autopotah na míru, si můžete objednat na míru i ornament, který chcete případně na sedačku vyšít. Pokud tedy zvažujete pro někoho zajímavý narozeninový dárek, není zcela od věci nechat mu na míru ušít autopotah a na něj nechat vyšít například přání či číslo s počtem roků.

15. 03. 2012